Maldivler Six Senses Laamu Hint Okyanus’unda ki Laamu Atoll’de bulunan tek tesistir. Malé havaalanından sadece bir iç hat uçuşu ve 15 dk kısa bir tekne yolculuğu sizi yunusların yüzdüğü bu güzel tesise ulaştırıyor. Tesis palmiyelerle çevrili olup geri dönüşümlü malzemeden oluşan kumsal villaları ve su üzeri villalarının kombinasyonudur. Tüm restoranları su üzerinde olup batıdan ve doğudan gelen şefler ağız sulandıran yemekleri adada bulunan organik bahçelerin ürünleri ile hazırlamaktadırlar. Tüm yıl boyunca sonsuz dalış seçeneklerinin yanısıra, yunusların resifin etrafında yüzdüğünü görebilirsiniz. Six Senses Laamu en son teknolojinin muhteşem tasarımla bütünlemesiyle yaratılmış, hayallerinizin ötesinde bir tatil merkezidir.

Six Senses Laamu

Maldivler Six Senses Laamu’ya attığınız ilk adımda tasarımı ve atmosferi sizi büyüleyecektir. Bunun yanında tüm çalışanların güleryüzlü olmaları ve yanınızdan gelip geçen herkesin size ” Marhaba!” demesi, tatil merkezinde ki dostane ilişki, sizi pozitif etkileyecektir.

Six Senses Laamu, açık turkuaz sularla ve beyaz kumsallar ile çevrili olan çevre dostu ve lüks bir tesistir. Ahşap bungalovlarında iPod yuvası, 93 cm düz ekran TV ve Bose eğlence sistemi sağlanmaktadır.

Güzel bir şekilde tasarlanmış olan klimalı villalarda, konukların yıldızların altında duş alabilecekleri yağmur duşları içeren birer açık banyo yer almaktadır. Özel divanlar ve şezlonglar konukların villalarının konforunda Maldiv güneşinin tadını çıkarmalarına olanak sağlamaktadır.

Yoğun bir bitki örtüsü, yumuşak, bembeyaz kumsalı vardır. Güney ve Güneybatı bölümde daha çok Kumsal Villalar yer alırken, diğer kısımlarda kurulu olan 3 iskeleye Su üzeri Villalar yerleştirilmiştir. Maldivler Six Senses Laamu atolun ana kanalında bulunmaktadır bu yüzden yunus, kaplumbağa çok sık görülür. Ocean Dimension adında ki takımın yönettiği dalış okulu ve su sporları bölümü vardır. Kitesörf için Maldivler’de bir numara olan Six Senses Laamu, paddle bord ve rüzgar sörfünde de isim yapmıştır. Maldivler Six Senses Laamu restoranlarının en önemli özelliği hijyenik ve sağlıklı olmasıdır. Ayrıca ünlü şeflerin büyük ustalıkla hazırladığı yemekler için Organik meyve, sebze, mantar yetiştirilen özel alan vardır. Öğlen yemeğiniz sizin için seçtiğiniz malzemelerden hazırlanır. Uzun bir menüye sahip olan kahvaltı zevkinize göre hazırlanan meyve suları ile daha leziz bir hal alacaktır. Yoga ve Tai chi dersleri hi-tech salonda verilmektedir. Spa bölümü nefes kesen atmosferi sizi içeri girdiğiniz an büyüleyecektir.

Six Senses Laamu, açık turkuaz sularla ve beyaz kumsallar ile çevrili olan çevre dostu ve lüks bir tesistir. Ahşap bungalovlarında iPod yuvası, 93 cm düz ekran TV ve Bose eğlence sistemi sağlanmaktadır.

Gün batımını denizin üzerindeki hamakta izlemek kadar keyifli ne olabilir?
Size ait bisikletlerinizle gün içerisinde ve akşam saatlerinde ada içerisinde keyifli gezintiler ve keşifler size büyük keyif verecektir. Ayrıca tüm restoranları suyun üzerinde olan Six Senses romantizm ve keyif kalitenizi inanılmaz arttıracaktır. Maldivler balayı veya romantik bir tatil düşünüyorsanız hiç düşünmeden Six Senses Laamu rezervasyonunuzu yapmalısınız.

Six_Senses_Laamu_Maldives_Chill

Restaurant ve Barlar

Longitude
Leaf
Zen
Chill Bar
Ice & Chocolate Studio
Altitude Cellar & Deli

CEVAP VER