Maldivler Atmosphere Kanifushi Lhaviyani Atol’de az sayıda bulunan otellerin en yenisidir. Etrafında bulunan büyük lokal adalar ve yakınlardaki en iyi dalış ve şnorkelle dalış alanları ile Kanifushi sadece iyi bir otelcilik hizmeti değil aynı zamanda eğlencede sunuyor. Kısa bir Dhoni yolculuğu ile yakında bulunan egzotik ve el değmemiş adaya gidebilir yada bulunduğunuz atolün ana adası olan Naifaru’yu ziyaret edip lokal kültürü gözlemleyebilirsiniz.

Kanufushi Maldivler 2014 yılının en iyi 10 yeni otelinden biridir. Havaalanına uzaklığı 140 km olan otele deniz uçağı ile ulaşım 30 dakika sürmektedir. Lhaviyani atolünde bulunan 2 km uzunluğunda ve 90 m genişliğindeki ada yemyeşil palmiyeleri ve tropikal bitki örtüsü ve çevresindeki geniş mercan resifleriyle hayran bırakacak güzelliktedir. Adanın en büyük özelliklerinden biri de etrafındaki dalış alanlarının güzelliği ile sizlere unutamayacağınız dalış tecrübeleri yaşatacak olmasıdır. Ayrıca etrafındaki el değmemiş adalara yakınlığı sizlere bu adaları da görme imkanı verirken atolün ana adası olan Naifaru’yu da ziyaret edebilirsiniz.

atmosphere kanifushi

Atmosphere Kanifushi’de villalar özellikle misafirlerin gizliliği ve kendilerine özel alanlar yaratabilmek amacı güdülerek, tropikal bitkilerin eşsiz güzellikleriyle birbirlerinden ayrı olarak tasarlanmıştır. Otelde bulunan 150 villanın tümü de doğal malzemelerle geleneksel ve modern mimari teknikleriyle, ruhunuzda Maldivler dokunuşunun izlerini bırakacak şekilde tasarlanmıştır.

Su üzeri villası bulunmayan bu güzel ve yeni ada geniş kapsamlı herşey dahil seçeneği çok avantajlıdır. İyi marka içecekleri kapsayan paket seçici misafirler için geniş alternatif sunmaktadır. Çok geniş ve güzel bir lagüne sahip olan Kanufushi’de villaların tümü denize ve günbatımına bakmaktadır. Uzun bir ada olduğundan bisiklet kiralayabilirsiniz.Günlük kirama ücreti 1 USD’dir. Maldivler balayı, Maldivler turu ve tatili planlayan misafirler yeni, lüks ve her şey dahil paket arzu ediyorlarsa bu ada gayet uygundur. Çok sık kampanya yapan Kanufushi ile özel kampanyalarımızdan haber almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oda Özellikleri
Kasa, Uydu kanalları, Klima, Tavan vantilatörü, 32″ düz ekran Tv, Ses sistemi, İnternet erişimi, Kahve & çay makinesi, Espresso makinası, Ipod çalar, Cd / Dvd çalar

atmosphere kanifushi2

Tesis Özellikleri ve Aktiviteleri
Spa, Dalış, Su sporları, Fitness, Tenis, Havuz, İnternet erişimi, Çocuk klübü, Bisiklet, Ada gezileri, Deniz uçağı terminalinde Lounge kullanımı

Restaurant ve Barlar
Main Restaurant
Specialty Restaurant
Main Bar
Pool Bar
Coffee Shop

CEVAP VER