Maldivlerin en güzel beyaz kumlu plajına sahip olan otellerden biri olan Angaga Island küçük bir adadır. Adanın %30 u beyaz kumlarla kaplı plajını oluşturur. Maldivler rüyamızda aklımıza gelen bembeyaz kumsalda turkuaz denize girdiğimiz anın gerçekleşebileceği konum olarak en uygun otellerinden biridir. Angaga Island Resort Güney Ari Atolünün merkezinde konumlanmıştır. 42372 m2 büyüklüğündeki adanın Male havaalanına uzaklığı 85 km olup adaya deniz uçağı ile ulaşım 25 dakika sürmektedir. Angaga Adası dalış alanı Maldivler’de en çok ödüle sahip alandır. Renkli deniz yaşamının yanı sıra büyük beyaz balinalarla karşılaşmak olasıdır. İngilizce, Japonca ve Almanca konuşabilen sertifikalı profesyonel dalış eğitimcileri sayesinde maksimum güvenlikli bir dalış gerçekleştirebilirsiniz.

Sakinlik, muhteşem doğa güzelliği, son derece geleneklere bağlı bir hizmet arzu ediyorsanız eğer Angaga sizi fazlasıyla memnun edecektir. Lüks aramayan misafirler için uygun olan bu minik ada Maldivler balayı, Maldivler turu ve romantizm arayan çiftler için uygun olabilir.

Oda Özellikleri
Klima, MiniBar, Kasa, Telefon, Tv, Lüks özel yapım bambu mobilyalar, Çay/ Kahve yapımı imkanı, Saç kurutma makinesi

Tesis Özellikleri ve Aktiviteleri
Spa Merkezi, Dalış merkezi, Su sporları merkezi, Yerel ada gezisi, Jimnastik, Aşıklar gemi turu, Balık tutma, Gece balık tutma, Su kayağı, Rüzgar Sörfü, Kano, Katamaran, Masa Tenisi, Plaj Voleybolu, Badminton, Canlı müzik, disco

Restaurant ve Barlar
Main Restaurant
Coffee Shop
Sundown Bar

Angaga Island Resort & Spa  2

angagaresort

CEVAP VER